Wróżba miłosna - Czy wrócimy do siebie?

 

Cierpisz w samotności, skrywając ból za przyklejonym uśmiechem. Kolejna uśmiechnięta kartka z kalendarza, a serce ściska rozpacz samotności, rozterki, strachu, żalu... i tęsknoty mimo wszystko!
Pytanie... czy wrócimy do siebie?... jest jednym z częściej zadawanych w mojej wróżbiarskiej praktyce.
Pewnie trudno byłoby znaleźć osobę, która nie zadała tego pytania chociaż raz w życiu!
Jak wiele dramatu, rozpaczy i nadziei niosą ze sobą te słowa wie tylko ten, kto zmagał się z tym życiowym dylematem.
Codziennie odczytuję wiadomości pełne troski o przyszłość związku dwojga ludzi, którzy zagubili się w zgiełku dnia codziennego.Wraz z moimi kartami Tarota poruszam się uczuciowej przestrzeni dotykając mroku lęku, niepewności oraz blasku nadziei i miłości. Dokonuję oglądu konkretnych sytuacji ,rozpatrując co dzieje się między dwojgiem ludzi ,widzę jak na siebie patrzą, co do siebie czują,  jakie mają plany względem partnera oraz  czy są szanse na odbudowanie związku.

Czy wrócimy do siebie... zdarza się, że impulsem do zadania tego pytania jest strach przed samotnością i zmianami. Koniec związku, partnerzy się rozstali, a mimo to coś zmusza do oglądania się za siebie, ciągłego powrotu do tego co było i rozdrapywania ran pytaniami bez odpowiedzi.

Czy wrócimy do siebie... rozstanie to trudny moment, nawet gdy wydaje się, że właśnie o to chodzi.
Czasem dopiero po rozstaniu rozstępuje się zasłona stworzona z emocji i świat się rozjaśnia, odkrywając pustkę wokół. Z każdym dniem narasta poczucie straty uczucia, kogoś ważnego w naszym życiu i pragniemy jak najszybciej obudzić się z tego koszmaru  i wrócić w objęcia ukochanej osoby.

Czy wrócimy do siebie... gdy własne ego ucichło, przemawiać zaczęło serce, gdy usłyszany został jego głos powstało pragnienie szczęścia i miłości. To pragnienie powiedziało dość już straconego czasu i energii na tworzenie czarnych scenariuszy, rozdrapywanie ran czy pielęgnowanie niepewności.
Czas na odpowiedź Tarota... Czy wrócimy do siebie!

Wróżba miłosna uwolni Cię od niepewności, przyniesie ulgę i otworzy wrota dla energii Wszechświata.
Ożywczy przepływ dobrych wibracji wniesie pozytywne treści do Twojego świata i stworzy szansę na uczuciowy wzlot. Miłość rozkwitnie na gruncie dobrej energii i właśnie o to warto czym prędzej zadbać wszak to Twój osobisty Ogród Miłości, a Ty jesteś jego Głównym Ogrodnikiem, więc nie czekaj... działaj...

Poznaj przyszłość swojego związku poprzez wróżbę Tarota i zadbaj o swój Ogród Miłości.


Wróżka Irmina May


Ps
Zapraszam na indywidualne odczyty i magiczne sesje.
Pisz do mnie w wiadomości prywatnej lub na mojego e-maila: irminamay@wp.eu
Poprowadzę Cię i pomogę odnaleźć Twoją najpiękniejszą chwilę, odpowiedź, wskazówkę Tarota, najlepsze rozwiązanie w widzeniu przyszłości.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz