Słowo dnia - Optymizm


Optymizmem powiało !! Dzisiaj trochę chłodnawo jak na koniec kwietnia, wiaterek też niczego sobie więc żadne powiewy mnie nie dziwią, a jednak!
Zadziwił mnie ten powiew Optymizmu nie wiadomo skąd?
- Jak to nie wiadomo - Optymizm, spojrzał na mnie badawczo - przecież mamy wspólnych znajomych Cierpliwość i Harmonia - wyjaśnił, widząc moje niezrozumienie.
- Świetnie, to miło powitać - obdarzyłam gościa przyjaznym uśmiechem.
- Wzajemnie, a tak przy okazji to pozwól, że zapytam jesteś już po śniadaniu? - wyrzekł kwestię, a jego świdrujący wzrok niemal dotknął mojego kręgosłupa.
- Oczywiście, przecież śniadanie to bardzo ważny posiłek, uwielbiam płatki owsiane z jogurtem, dzisiaj dodałam banana, więc posiłek przedni - nie wiem dlaczego tak się tłumaczę zganiłam siebie w duchu,
 ale coś takiego w sobie ma ten Optymizm, że czuję lekki niepokój.
- To pięknie, widzę że zdrowy tryb życia leży Ci na sercu - wow komplement to miło pomyślałam z nutką dumy, ale zaraz dodał - a jakimi emocjami pożywiłaś się na śniadanie?
Poczułam jak powieki mi latają, przy tym minę pewnie miałam nie tęgą, myśli przyspieszyły, odtwarzając przebieg mojego poranka.
Może trwało to parę, może kilkanaście sekund i moje zaskoczenie ustąpiło, osiągnęłam pewność, moje emocjonalne śniadanie było równie zdrowe...

*
Pozdrawiam, Irmina May

Ps.
Jeżeli potrzebujesz rady tarota lub pomocy w oczyszczaniu, odzyskaniu spokoju, przywołaniu miłości napisz do mnie.
Pomogę odnaleźć najlepsze rozwiązanie poprzez przekaz Tarota wspomagany jasnowidzeniem

 Wróżka -  u mnie to dar i całe życie.  Moje magiczne sesje sprawią, że niemożliwe stanie się możliwe  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz