wróżka Irmina May

Opinie | Wróżby | Magia | Kontakt | Strona Główna

Jak zamówić  wróżbę przez e-mail        

    W celu zamówienia wróżby Tarota przez e-mail korespondencję można wysłać bezpośrednio na adres e-mail wróżki Irminy May : wrozka@irminamay.pl   lub  za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Kontakt.

    Wypełniając wiadomość  proszę o postawienie pytań lub przedstawienie w kilku zdaniach swojego problemu. Następnie proszę o podanie swojego imienia i możliwie daty urodzenia. W przypadku wróżby miłosnej proszę o podanie również danych partnera (imienia i daty urodzenia).

    W wiadomości zwrotnej ode mnie otrzymacie Państwo indywidualną informację przedstawiającą szczegóły wróżby przez e-mail.

    Wysyłając wiadomość akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności. Przeczytaj   Polityka Prywatności 

jak zamówić wrózby na e-mail

Wróżby prosto na e-maila

    Poznaj swoją przyszłość poprzez wróżenie z kart tarota, jasnowidzenie ze zdjęcia lub daty urodzenia. Skorzystaj z wygodnej formy porady jaką są wróżby przez internet.  Każdego dnia stajemy przed koniecznością dokonywania różnego rodzaju wyborów i podejmowania decyzji  ...
    Znajdujesz się w sytuacji bez wyjścia? Nie wiesz co zrobić? Potrzebujesz rady, pomocy i wsparcia. Wróżba przez e-mail może pomóc w dokonaniu wyboru przyszłych dróg lub skorygować ścieżki życia. 
    Przekazuję ogólne informacje dotyczące porad ezoterycznych. Narzędziem wróżbiarskim jakie stosuję będą karty Tarota wspomagane jasnowidzeniem z daty urodzenia i zdjęcia (jeśli takie będzie życzenie i zostanie przysłane) :

    1. Jedna sfera życia :
    Wróżba Prosta, jeśli ma dotyczyć oglądu przyszłości tylko w jednej sferze życia, tu można zadać do dwóch konkretnych własnych pytań, wysokość datku wynosi 80 zł (więcej pytań to za każde dodatkowo 26 zł ). Wróżba Prosta zawiera do 3 stron A4

    Wróżba Rozszerzona odnosząca się do jednej sfery życia omawiająca całokształt relacji partnerskiej w przypadku wróżby miłosnej lub sytuacji życiowej w konkretnej sprawie, w tej jednej sferze wróżba rozszerzona to datek 170zł . Wróżba Rozszerzona zawiera od 2 do 6 stron A4

    2. Cztery sfery życia :
    Wróżba Ogólna Jasnowidzenia pokazująca także prognozę Tarota na 3, 6 lub 12 miesięcy lub na inny oznaczony w latach okres w czterech sferach życia czyli: Praca, Miłość, Finanse, Zdrowie, zawierająca także prognozy wskazujące na nowe możliwości, to co nieoczekiwane oraz wskazówki, na co zwrócić uwagę lub jak rozwiązać ewentualny problem - wymaga wymiany w postaci datku wysokości 260 zł. Wróżba Ogólna zawiera od 4 do 10 stron

     3. Całokształ czyli przeszłość – teraźniejszość – przyszłość, na wszystkich płaszczyznach życia:
    Przepowiednia czyli co wydarzy się w życiu, w każdej dziedzinie życia, miłości, karierze, finansach, stosunkach rodzinnych, relacjach zawodowych. Wróżba jest niezwykle obszerna, rozbudowana i wielopłaszczyznowa, porusza wiele aspektów odnosząc się do perspektyw zawodowych, domowych potrzeb, pragnienia szczęścia, miłości, seksu, planów, osobistego celu i misji.
    Przepowiednia w swoim przekazie odpowiada też na pytania konkretne takie jak: Czy znajdę miłość? Czy partner jest szczery? Jaki zawód wybrać? Czy otworzyć własną działalność gospodarczą? Czy to prawdziwa miłość? Na co uważać? Czy uda się zrealizować marzenia? Jak ułoży się obecny związek? Co czeka mnie w życiu zawodowym? … Ta opcja wróżby przewiduje możliwość zadania do 5 własnych pytań. Propozycja wymiany to datek 800 zł. Przepowiednia zawiera od 10 do 30 stron A4

    Potwierdzenie wpłaty datku oraz termin wykonania wróżby przesyłam niezwłocznie na podany adres e-mail. Wróżbę, opracowanie problemu przesyłam na adres e-mail w pliku PDF od 7 do 14 dni od wpłaty datku. 
     Inne opcje są uzgadniane indywidualnie w zależności od zakresu wróżby i odnoszą się do wymiany energetycznej za energię i czas poświęcony na jej przygotowanie.
    Pragnę wyjaśnić, że wróżby i prace magiczne wykonuję wyłącznie na rzecz osób pełnoletnich.  Złóż zamówienie : wrozka@irminamay.pl 
wróżby Tarota

Wróżby Miłosne.

Miłość jest najważniejsza dlatego tak często potrzebujemy pomocy kart Tarota, by znaleźć najlepszą dla nas odpowiedź na jakże trudne pytania. Wróżba Miłosna omawia kwestię życia uczuciowego.
    1. Wróżba Prosta zawiera odpowiedzi na postawione maksymalnie 2 konkretne pytania i pod takim kątem czyniony jest ogląd przyszłości;
    2. Wróżba Rozszerzona omawiająca całokształt relacji rozpatruje sytuację w szerszym kontekście w odniesieniu do wzajemnego postrzegania, uczuć, myśli, tego co łączy i dzieli partnerów;
    3. Wróżba Miłosna – analiza związku pokaże prognozę ogólną szans w sferze rozstrzygnięć uczuciowych. Analiza omawiając całokształt relacji rozpatruje sytuację w kontekście tego co było, jest i będzie w szerszym spektrum widzenia relacji, komunikacji w związku, namiętności, potrzeb partnera w odniesieniu do pragnień własnych, a także tego co można zrobić by w związku działo się dobrze oraz określenia perspektyw dla związku czyli tego co nas czeka w miłości i jakie mamy możliwości.
 
    Sesja oparta jest na energii Księżyca - w prowadzonej sesji ezoterycznej korzystam z mocy Księżyca, która wzmacnia ogląd i energetyczne wibracje przez co siła wróżby wzrasta.
 
    Propozycja wymiany energetycznej za energię i czas poświęcony na przygotowanie porady ezoterycznej:
    a) wróżba prosta (odpowiedź na maksymalnie 2 pytania) to datek wysokości 80zł, (więcej pytań to za każde dodatkowo 26 zł ).
    b) wróżba rozszerzona (całokształt relacji) to datek 170 zł, (ta opcja wróżby przewiduje możliwość zadania pytań za każde dodatkowo 26 zł)
    c) wróżba Analiza Związku (przeszłość, teraźniejszość, przyszłość) to datek wysokości 260 zł (w tej opcji można zadać 4 własne pytania)

Potwierdzenie wpłaty datku oraz termin wykonania wróżby przesyłam niezwłocznie na podany adres e-mail. Wróżbę przesyłam na adres e-mail w pliku PDF w ciągu 7 dni od wpłaty datku.   Wyślij zapytanie 

sprawdzone wróżby

Historie z życia wzięte

    Co mówią karty czyli  historia wróżby, która się sprawdziła. Czy karty mówią? Takie pytanie może śmieszyć lub wywoływać zdziwienie, jednak mnie nie śmieszy. To moja codzienność, bowiem do mnie karty mówią.

    Każdego dnia zadaję pytania, a one odpowiadają, a ten osobisty przekaz skierowany jest do konkretnych osób i dotyczy czasem bardzo trudnych, i bolesnych sytuacji.

    Czasem zdarza się, że osoba pytająca jest z wróżby zwyczajnie niezadowolona, bo nie spełnia jej oczekiwań, nie daje takiej odpowiedzi jakiej pragnie, ale to oglad przyszłości, a nie naginanie przyszłości według swojego upodobania.

    Właśnie parę dni temu spotkałam kobietę ... dalszy ciąg historii wróżby, która się sprawdziła znajdziesz na moim blogu: Magia Miłosna. Magia Tarota.

darmowe wróżby

Wróżby darmowe

    Wróżby za free czyli wróżby bez opłat. Mogłoby się wydawać, że za darmo, bezpłatnie, ale to tylko hasła reklamowe, które mają za zadanie zwrócić uwagę i tak należy je traktować.

    W życiu nie ma nic za darmo, za wszystko się płaci, bowiem  podstawowym prawem wszechświata jest wymiana czyli swobodny przepływ energii. Jeśli oczekujesz, że świat będzie dostarczał Ci wszystkiego, bo to Ci się należy, to taka jest Twoja postawa i masz do niej prawo.

    Ale właśnie ta postawa tworzy Twoje środowisko energetyczne zdominowane przez blokady ... więcej informacji o darmowych wróżbach i poradach ezoterycznych znajdziesz na moim blogu:  Magia Miłosna. Magia Tarota.

Kontakt z wróżką Irminą May

Wysyłając wiadomość akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności. Przeczytaj   Polityka Prywatności 

E-mail: wrozka@irminamay.pl


 Copyright 2010 - 2018. All rights reserved.


Wysyłając wiadomość akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności. Przeczytaj   Polityka Prywatności 
  Wróżka Irmina May  adres e-mail: wrozka@irminamay.pl
Strona: www.irminamay.pl
Blog: http://magia-wrozka.blogspot.com/