magiczne rytuały

MENU
Strona Główna
Opinie o mnie
Wróżby przez e-mail
Wróżby Darmowe
Magia
Rytuały
Inspiracje
Opowiadania
Kontakt

artystryczne fotografie


Miłość jest najważniejsza.
Poznaj swoją przyszłość.
MIŁOŚĆ ZDRADA

 Alzheimer
Przyczyny objawy opieka 
MIŁOŚĆ i CHOROBA

 Dodatkowa Praca
Odkryj dodatkowe źródło dochodu dla siebie.
STYL PASJA BIZNES


TAGI: Zaklęcia Czary rytuały magia miłosna rytuały na miłość
rytuał miłosny na przywołanie miłości
czar na miłość zaklęcie wzmocnienia związku rytuały odzyskania miłości 
wróżka rytualistka
ezoteryk

Rytuał Lunarny.          

Rytuał Lunarny oparty jest na energii Księżyca - w prowadzonych pracach magicznych korzystam z mocy Księżyca, która wzmacnia odprawiane  magiczne rytuały i wypowiadane zaklęcia przez co ich siła wzrasta. Rytuał Lunarny odprawiany jest przez 28-dni, a jego  nadzwyczajna skuteczność może wpłynąć także  na Twoje życie, oczyścić je z negatywnych energii, przyciagnąć dobroczynne siły i wprowadzić nowe wartości według Twoich indywidualnych potrzeb. Jeżeli doskwierają Ci takie uczucia jak: strach, lęk, nienawiść lub po prostu jesteś niezadowolony z życia  to właśnie Rytuał Lunarny odmieni Twoje życie i sprawi, że odblokowane emocje przywrócą zdolność do miłości. Zniknie chroniczne napięcie, a  powróci miłość i  radość życia.

Dla kogo Rytuał Lunarny. 

Rytuał Lunarny  przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, tak jak wszystkie prowadzone przeze mnie prace magiczne, może także być wykonany na rzecz osoby Ci bliskiej. Szczególne zastosowanie znajduje w sytuacjach zagubienia, beznadziejności niezadowolenia z obecnej rzeczywistości,  emocjonalnego chaosu przy utraconej  miłości, czy kłótniach i utarczkach z bliskimi , czy też problemach w relacjach między ludzkich.

Cel i przebieg prac magicznych.

Cel czyli Twoja intencja jest  najważniejszym aspektem kształtującym dalszy przebieg prac magicznych ujętych w indywidualnym harmonogramie. Każda sytuacja jest wyjątkowa, toteż wymaga indywidualnego podejścia i traktowania. Każdą sytuację analizuję odrębnie przyglądając się jej na  wielu płaszczyznach i opracowuję indywidualny rytm dostosowany do Twoich potrzeb. Oczywiście niezbędne będzie także Twoje zaangażowanie energetyczne, jednakże jego zakres  ustalam  dostosowując do Twoich możliwości i oczekiwań.  Krok po kroku każdego dnia korzystasz z mojego wsparcia i energetycznej pomocy dzieki indywidualnym sesjom przez komunikator elektroniczny możesz podzielić się swoimi odczuciami.    więcej ...... 


Termin Rytuału Lunarnego

Termin przeprowadzenia rytuału związany jest z cyklem Księżyca i zawsze wymaga wcześniejszego uzgodnienia. Dostępność terminów jest ograniczona.  więcej ...... 

Kontakt z Irminą May

W sposób bezpośredni można skontaktować się z wróżką Irminą May za pomocą formularza. Wykorzystując tę  formę kontaktu należy pamiętać, aby sprawdzić poprawność wpisanego adresu e-mail. Jeśli w ciagu 48 godzin nie otrzymałeś odpowiedzi to znaczy, że wpisany adres e-mail był nie poprawny.  FORMULARZ kontaktowy

Prawo dawania i brania

Jeśli  zawarte na tej stronie treści okazały się pomocne, zainspirowały Cię dodały siły, odwagi czy nadziei możesz wyrazić swoją wdzięczność poprzez wpłatę dobrowolnego datku w dowolnej wysokości.
Podstawowa zasada wszechświata mówi o zachowaniu równowagi  pomiędzy braniem i dawaniem, kiedy bierzesz nie dając nic w zamian  zamykasz się na Wszechświat i tworzysz własne wewnętrzne blokady. Natomiast dbając o równowagę między braniem i dawaniem zapewniasz sobie  stały dostęp do dobra, życzliwości, obfitości i miłości.
To nie przypadek, że jesteś na tej stronie w ogólnym planie życia właśnie to spotkanie jest  tym czego potrzebujesz w tym momencie. Dziękuję za  tę chwilę.
Datek wdzięczności w dowolnej wysokości możesz wysłać na konto:
Irmina May nr konta: 78 1140 2004 0000 3102 5250 0192, w tytule płatności: dobrowolny datek


Dolnośląskie | Kujawsko-pomorskie | Lubelskie | Lubuskie | Łódzkie | Małopolskie | Mazowieckie | Opolskie | Podkarpackie | Podlaskie |
 Pomorskie | Śląskie | Świętokrzyskie | Warmińsko-mazurskie | Wielkopolskie | Zachodniopomorskie
 Rytuały Magiczne  - Rytuały Lunarne -  Rytuały na Miłość - Magia Miłosna
  2013 by Wróżka Irmina May - Mój adres e-mail: wrozka@irminamay.pl  |  moja polityka prywatności | kontakt do wróżki
Treść tej strony jest objęta moim prawem autorskim, kopiowanie bez mojej pisemnej zgody jest zabronione i będzie ścigane prawnie.