O blogu

Porady Ezoteryczne - wróżka Irmina May

 

Przedstawię się      

    Irmina May jestem wróżką - u mnie to dar i całe moje życie. Wróżenie z kart, przepowiednie, jasnowidzenie towarzyszyło mi od zawsze. Wróżby  pojawiły się w moim życiu  szybko, kiedy tylko poczułam, że jestem obdarzona czymś nadzwyczajnym i wówczas dla mnie  nie zrozumiałym.

    Szukając własnych odpowiedzi poznawałam świat przez pryzmat spotkań z drugim człowiekiem i książki, które opisywały wszechświat i jego wpływ na życie na ziemi. Tarot pojawił się na mojej drodze, gdy byłam gotowa go przyjąć i powitać  jak  przyjaciela.

    Stawianie Tarota nie daje gotowej recepty na szczęście lecz ułatwia analizę problemu, z którym nie możemy sobie poradzić. Tarot jest doradcą i drogowskazem, jednak podjęcie decyzji i działanie należy do człowieka.

    Bogactwo własnych życiowych doświadczeń doprowadziło mnie do przekonania, że  tak w dobrych jak i w gorszych momentach naszego życia bardzo ważne jest spotkanie z drugim człowiekiem. Wszystkie moje spotkania na odległość, przez telefon, czy  e-mail  są  przepełnione energią miłości. 

Wróżby 

    Wróżby przesyłam prosto na adres e-mail. Wróżby, przepowiednie, prognozy z tarota, kart klasycznych i przekaz jasnowidzenia.

    Fascynacja kartami Tarota jest niezmienna od wieków, jednakże warto pamiętać o tym, że w ogólnym planie życia to my podejmujemy ostateczne decyzje, natomiast wróżby dostarczają nam rad, wskazówek i sugestii co do sposobu najlepszego dla nas postępowania. 

    Nasze spotkanie odbywa się w przestrzeni wirtualnej, przepływy energetyczne zapewniają nam bezpośrednie i natychmiastowe duchowe połączenie. Dodatkowo w świecie materialnym internet jako idealne narzędzie komunikacji umożliwia przekazanie wróżby prosto na e-maila, szybko i dyskretnie.

Magia, Rytuały, Zaklęcia.

    Prezentuję sprawdzone i skuteczne rytuały miłosne, finansowe, oczyszczające, ochronne. Zazwyczaj kiedy człowiek nie wie jak działać, nie potrafi podejmować decyzji, ale nie ma sytuacji beznadziejnych!

    Szczęśliwi, którzy poznali siłę magii przyciągania są także w Twoim otoczeniu, bo stosowanie rytuałów magicznych stało się już niemal codziennością. Magia jest pośród nas i nie ma znaczenia ile masz lat, gdzie mieszkasz i kim jesteś. Jeśli tylko tego zapragniesz Magia zdziała cuda także w Twoim życiu.

    Wiele dróg prowadzi ku miłości propozycja autorska jasnowidza i medium Irminy May to sprawdzony już sposób wykorzystania magicznej wiedzy do odnalezienia szczęścia w miłości.
Magiczne prace przez e-mail prowadzi osobiście Irmina May. Kontakt przez internet to nowoczesne rozwiązanie dla osób ceniących sobie prywatność i czas. Dobra energia maga sprawi, że w ciągu jednej chwili powróci nadzieja i radość życia.  

Historie z życia wzięte
    
W swojej codziennej magicznej praktyce, otrzymuję wiele listów zawierających prośby o wykonanie rytuału, zaklęcia, uroku – uczynienia czegokolwiek, aby miłość powróciła i udręka niepewności, tęsknoty dobiegła końca.
Często płyną z tych listów słowa wołające o pomoc, słowa pełne żalu, rozpaczy, rozgoryczenia, ale  też  pełne miłości. To właśnie miłość i jej  energetyczna więź sprawia, że świat staje się piękniejszy i zmienia się z każdą sekundą.
Właśnie z taką miłością w sercu przybyła do mnie Dziewczyna, prosząc o wykonanie rytuału na powrót ukochanego, który zerwał zaręczyny tuż przed ślubem i związał się z inną kobietą ... dalszy ciąg historii skutecznego rytuału znajdziesz na moim blogu  w zakładce Magia życia

Prawo dawania i brania
Jeśli  zawarte na tej stronie treści okazały się pomocne, zainspirowały Cię dodały siły, odwagi czy nadziei pamiętaj, aby wyrazić swoją wdzięczność.
Podstawowa zasada wszechświata mówi o zachowaniu równowagi  pomiędzy braniem i dawaniem, kiedy bierzesz nie dając nic w zamian  zamykasz się na Wszechświat i tworzysz własne wewnętrzne blokady.
Natomiast dbając o równowagę między braniem i dawaniem zapewniasz sobie  stały dostęp do dobra, życzliwości, obfitości i miłości. To nie przypadek, że jesteś na tej stronie w ogólnym planie życia właśnie to spotkanie jest  tym czego potrzebujesz w tym momencie.
Dziękuję za  tę chwilę, wróżka Irmina May

Ps.

Możesz do mnie napisać korzystając z formularza kontaktowego na blogu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz