wróżka Irmina May

Opinie | Wróżby | Magia | Kontakt | Strona Główna

Rytuały Magiczne          

    Zapraszam do mojego magicznego świata, gdzie krok po kroku wszelkie prace magiczne, rytuały magiczne i magia, z niepojętego staną się zrozumiałe i pomocne w każdej niemal chwili i sytuacji życia codziennego.
    Prace magiczne opierają się tylko i wyłącznie na białej magii. Konsultacje i porady przez e-mail to natychmiastowa pomoc i odpowiedź na wszystkie pytania, doskonale spełnią Twoje oczekiwania.
    Jeśli problemy Cię przytłaczają, a gonitwa myśli obezwładnia? Rozwiej swoje wątpliwości i daj sobie szansę. Odzyskasz spokój, równowagę, szczęśliwy sen.
    Przedstawiam jedynie rytuały sprawdzone oraz rytuały skuteczne. Wszystkie omawiane rytuały, czy to z zakresu magii miłosnej, magii przyciągania, rytuały ochronne i rytuały uzdrawiające sprawdziłam w pierwszej kolejności na sobie i "własnej skórze". Toteż ich założenia merytoryczne i konstrukcja w swojej prostocie są wynikiem wiedzy teoretycznej i mojego własnego doświadczenia, stąd też moc ich oddziaływania jest niezwykła.

magia rytuały zaklęcia

Rytuały na Miłość

    Na miłość zasługuje każdy i ma do niej prawo toteż zapraszam w niezwykłą magiczną podróż. Gdziekolwiek w tej chwili jesteś, pamiętaj, że nie jesteś sam, mój dar, czas i energia będą dla Ciebie wsparciem, jeśli tyko tak zdecydujesz i tego zapragniesz.
    Rytuały miłosne oparte są o czystą intencję i naczelną zasadę, aby nie szkodzić drugiemu człowiekowi. Prowadzone magiczne działania oraz zaklęcia miłosne opierają się tylko i wyłącznie na białej magii przy wykorzystaniu praw natury i podstawowych zasad Wszechświata. Nadzwyczajna sprawdzona skuteczność i siła rytuałów miłosnych tkwi w ich prostocie, opinie zamieszczam na moim blogu.
    Wybierz Rytuał Miłosny odpowiedni dla Twojej sytuacji, wiadomość z opisem  możesz wysłać bezpośrednio na adres e-mail wrozka@irminamay.pl  lub skorzystać z umieszczonego na stronie internetowej  formularza
    W odpowiedzi otrzymasz  parę ogólnych informacji na temat zaklęć rytuału oraz naszej ewentualnej współpracy.
RYTUAŁ MIŁOSNY
* na usunięcie ze związku osoby trzeciej i zdrady
* na usunięcie wszelkich negatywnych energii ze sfery miłosnej 
* na zapewnienie wierności partnera
* na odnowienie i wzmocnienie uczucia w zwiazku 
* na przywołanie miłości do osób samotnych
* na uwolnienie z samotności
* na na wzbudzenie zainteresowania
* na  na wzmocnienie uczuć miłości
* inicjujące nowy początek w miłości
RYTUAŁ NA ODZYSKANIE UTRACONEJ MIŁOŚCI
* jeśli masz jeszcze sporadyczny kontakt z partnerem
* przy ingerencji osoby trzeciej, ale masz jeszcze kontakt z partnerem
*  przy ingerencji osoby trzeciej i nie masz już kontaktu z partnerem
* jeśli nie masz już kontaktu z partnerem i zamieszane są osoby trzecie oraz miała miejsce zdrada 
RYTUAŁ NA POWRÓT UKOCHANEJ OSOBY
* w sytuacji, gdy partnerzy mają jeszcze kontakt i nie są zamieszane osoby trzecie
* gdy partnerzy nie mają kontaktu ze sobą
*gdy partnerzy nie mają kontaktu ze sobą i są zamieszane osoby trzecie 

magia rytuały zaklęcia

Rytuały Finansowe

    Dostatek, bogactwo, obfitość to stan, który dostępny jest w każdym czasie i miejscu. Irmina May  zaprasza do wspólnej wędrówki przez  świat magii, rytuałów i magicznych zaklęć, by spełnić najskrytsze pragnienia i zapewnić sobie finansowy spokój.
    Nie ma znaczenia, gdzie w tej chwili mieszkasz, ani jak trudne jest Twoje położenie, zmiany możesz zacząć od zaraz pamiętaj, nie jesteś sam, mój dar, czas i energia będą dla Ciebie wsparciem, jeśli tyko tak zdecydujesz i tego zapragniesz.
    Rytuały finansowe opierają się na Twojej intencji lecz z poszanowaniem zasady, aby nie wyrządzić krzywdy drugiemu człowiekowi. Magiczne rytuały  oraz zaklęcia finansowe są tak skonstruowane, aby czerpać wyłącznie z dobrodziejstw białej magii i wykorzystywać prawa natury. Prostota rytuałów zapewnia im nadzwyczajną sprawdzoną już skuteczność, opinie zamieszczam na moim blogu. Zapraszam
        Wybierz Rytuał Miłosny odpowiedni dla Twojej sytuacji, wiadomość z opisem  możesz wysłać bezpośrednio na adres e-mail wrozka@irminamay.pl  lub skorzystać z umieszczonego na stronie internetowej  formularza
    W odpowiedzi otrzymasz  parę ogólnych informacji na temat zaklęć rytuału oraz naszej ewentualnej współpracy.
RYTUAŁ PIENIĘŻNY
* na odcięcie niedostatku
* na usunięcie negatywnych energii ze sfery finansowej
* na zatrzymanie złej passy finansowej
* na zapewnienie stałego dopływu gotówki
* na wzmocnienie poczucia bogactwa 
* na przywołanie dostatku
* na przyciagnięcie konkretnych dóbr

magia rytuały zaklęcia

Wymiana, termin, formy płatności

    Magiczne Rytuały wykonuję  w sesjach  3 i 7-dniowych natomiast w sytuacji wymagającej szczególnego wsparcia  w postaci lunarnej w sesji 28-dniowej.
    Rytuał  Lunarny oparty jest na energii Księżyca - w prowadzonych pracach magicznych korzystam z mocy Księżyca, która wzmacnia odprawiane  magiczne rytuały i wypowiadane zaklęcia przez co ich siła wzrasta.
    Prace magiczne prowadzone są w określonym czasie, który uzależniony jest od stopnia trudności problemu, ale także od Twojej decyzji. Bowiem to Ty decydujesz ile czasu, energii pragniesz poświęcić  na przeprowadzenie Rytuału, wówczas dostosowuję metodę prowadzenia prac magicznych do Twojej sytuacji i czasu trwania Rytuału.
Magiczna wymiana czyli  datek za:                                                                     
3 - dniowy rytuał to 350 zł
7-dniowy rytuał to 620 zł
28-dniowy rytuał lunarny to 1250 zł
Stosuję dwie formy płatności:  przelew na konto , przelew przez PayPal.

magia rytuały zaklęcia

Historie z życia wzięte

    W swojej codziennej magicznej praktyce, otrzymuję wiele listów zawierających prośby o wykonanie rytuału, zaklęcia, uroku – uczynienia czegokolwiek, aby miłość powróciła i udręka niepewności, tęsknoty dobiegła końca.

    Często płyną z tych listów słowa wołające o pomoc, słowa pełne żalu, rozpaczy, rozgoryczenia, ale  też  pełne miłości. To właśnie miłość i jej  energetyczna więź sprawia, że świat staje się piękniejszy i zmienia się z każdą sekundą.

    Właśnie z taką miłością w sercu przybyła do mnie Dziewczyna, prosząc o wykonanie rytuału na powrót ukochanego, który zerwał zaręczyny tuż przed ślubem i związał się z inną kobietą ... dalszy ciąg historii skutecznego rytuału znajdziesz na moim blogu  

magia rytuały zaklęcia

Kontakt z wróżką Irminą May

Wysyłając wiadomość akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności. Przeczytaj   Polityka Prywatności 

E-mail: wrozka@irminamay.pl


 
Copyright 2010 - 2018. All rights reserved.


Wysyłając wiadomość akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności. Przeczytaj   Polityka Prywatności 
  Wróżka Irmina May  adres e-mail: wrozka@irminamay.pl
Strona: www.irminamay.pl
Blog: http://magia-wrozka.blogspot.com/