darmowe wróżby przez internet

MENU
Strona Główna
Opinie o mnie
Wróżby przez e-mail
Wróżby Darmowe
Magia
Rytuały
Inspiracje
Opowiadania
Kontakt

artystryczne fotografie
TAGI: wróżby przez internet   wróżby przez e-mail wróżby miłosne wróżby z 3 kart postaw tarota 
wróżenie na zamówienie  wizyta u wróżki wróżka jasnowidz  
poznaj swoją przyszłość wróżka rytualistka
Walentynki  Andrzejki wróżby walentynkowe
    

Postaw Tarota.          

Postaw Tarota to propozycja wróżby przez internet, która w prosty i co ważne natychmiastowy sposób zaspokoja potrzebę wróżenia i daje natychmiastową odpowiedź na postawione pytanie. Odpowiedź jest wskazówką dzięki, której możesz otworzyć kolejne drzwi, by podążyć za swoim szczęściem. Jak skorzystać z tej formy wróżby? Na początek skup sie na swoim problemie, jakiej dziedziny życia dotyka nurtujący Cię dylemat? Zdecyduj i wybierz jedną ze sfer, następnie skup sie na swoim pytaniu i wybierz jedną kartę. Odkrywając wybraną kartę otrzymasz przekaz Tarota przeznaczony tu i teraz właśnie dla Ciebie. Jeśli  potrzbujesz szerszego spojrzenia na problem skontaktuj sie z wróżką Irminą May korzystając z formularza w zakładce kontakt. Wybierz :
MIŁOŚĆ    PRACA     PIENIĄDZE    ZDROWIE
Reklama:

Wróżba 3 Karty Tarota. 

Natychmiastową odpowiedź na swoje pytanie uzyskasz korzystając z wróżby 3 karty. Wróżba odpowie w bezpośredni sposób na zadane pytanie. Należy przez chwilę skupić się na swoim problemie i postawić proste pytanie, na przykład .... czy Ona  mnie kocha ..... czy On dopuścił się zdrady ..... czy nasz związek przetrwa .... czy dostanę podwyżkę .... Odpowiedź kart Tarota będzie brzmiała  TAK lub NIE. Jeśli pragniesz poznać okoliczności przyszłych zdarzeń pisz do wróżki Irminy May korzystając z formularza kontaktowego. 

Słowo Dnia.

Każdego dnia wypowiadamy tysiące słów, a jak wiele z nich zajmuje nasze myśli chyba nikt nie potrafi określić. Często bardzo lekko wypowiadamy istotne i ważne słowa zupełnie nie przywiązując do tego wagi, a innym razem skupiamy całą swoją energię na słowach okrutnych i wręcz szkodliwych.
Jak wielkie znaczenie mają wypowiadane słowa i nasze myśli przekonało się już wiele osób i coraz więcej osób zaczyna doceniać wartość dyscypliny myśli i słów.
Wróżba Słowo Dnia odpowie na pytanie jakie słowa są dla Ciebie istotne, jakimi należy zająć się w pierwszej kolejności, a jakie należy zacząć doceniać aby, życie nabrało treści i stało się piękniejsze.  więcej ...... 


Wróżba kocha, lubi, szanuje

Kto z nas nie wysłuchiwał mrocznych, przerażajacych opowieści o duchach. Fascynacja tym co niezwykłe, niezrozumiała jest większa od strachu, który tylko czyha, aby chwycić nas za gardło. Ciekawość i potrzeba jej zaspokojenia popycha  i zachęca do podejmowania tego tematu. Szczególnie chętnie temat duchów pojawia się gdy zapada zmierzch, a towarzystwo lekko znudzone szuka tematu do ciekawej gawędy, wówczas zawsze znajdzie się ktoś kto rzuci,  a to wywoływanie duchów to bujda! więcej ...... 

Kontakt z Irminą May

W sposób bezpośredni można skontaktować się z wróżką Irminą May za pomocą formularza. Wykorzystując tę  formę kontaktu należy pamiętać, aby sprawdzić poprawność wpisanego adresu e-mail. Jeśli w ciagu 48 godzin nie otrzymałeś odpowiedzi to znaczy, że wpisany adres e-mail był nie poprawny.  FORMULARZ kontaktowy  


Prawo dawania i brania

Jeśli  zawarte na tej stronie treści okazały się pomocne, zainspirowały Cię dodały siły, odwagi czy nadziei pamiętaj, aby wyrazić swoją wdzięczność.
Podstawowa zasada wszechświata mówi o zachowaniu równowagi  pomiędzy braniem i dawaniem, kiedy bierzesz nie dając nic w zamian  zamykasz się na Wszechświat i tworzysz własne wewnętrzne blokady. Natomiast dbając o równowagę między braniem i dawaniem zapewniasz sobie  stały dostęp do dobra, życzliwości, obfitości i miłości.
To nie przypadek, że jesteś na tej stronie w ogólnym planie życia właśnie to spotkanie jest  tym czego potrzebujesz właśnie teraz. Dziękuję za  tę chwilę.


Dolnośląskie | Kujawsko-pomorskie | Lubelskie | Lubuskie | Łódzkie | Małopolskie | Mazowieckie | Opolskie | Podkarpackie | Podlaskie |
 Pomorskie | Śląskie | Świętokrzyskie | Warmińsko-mazurskie | Wielkopolskie | Zachodniopomorskie
 Postaw Tarota  - Poznaj swoją Przyszłość -  Wrózby przez internet - Wrozby Online
  2013 by Wróżka Irmina May - Mój adres e-mail: wrozka@irminamay.pl  |  moja polityka prywatności | kontakt do wróżki
Treść tej strony jest objęta moim prawem autorskim, kopiowanie bez mojej pisemnej zgody jest zabronione i będzie ścigane prawnie.