Wróżka Irmina May - 28-dniowy Rytuał Lunarny

        

Rytuał Lunarny oparty jest na energii Księżyca - w prowadzonych pracach magicznych korzystam z mocy Księżyca, która wzmacnia odprawiane  magiczne rytuały i wypowiadane zaklęcia przez co ich siła wzrasta. Rytuał Lunarny odprawiany jest przez 28-dni, a jego  nadzwyczajna skuteczność może wpłynąć także  na Twoje życie, oczyścić je z negatywnych energii, przyciągnąć dobroczynne siły i wprowadzić nowe wartości według Twoich indywidualnych potrzeb. Jeżeli doskwierają Ci takie uczucia jak: strach, lęk, nienawiść lub po prostu jesteś niezadowolony z życia  to właśnie Rytuał Lunarny odmieni Twoje życie i sprawi, że odblokowane emocje przywrócą zdolność do miłości. Zniknie chroniczne napięcie, a  powróci miłość i  radość życia.

Dla kogo Rytuał Lunarny.  

Rytuał Lunarny  przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, tak jak wszystkie prowadzone przeze mnie prace magiczne, może także być wykonany na rzecz osoby Ci bliskiej. Szczególne zastosowanie znajduje w sytuacjach zagubienia, beznadziejności niezadowolenia z obecnej rzeczywistości,  emocjonalnego chaosu przy utraconej  miłości, czy kłótniach i utarczkach z bliskimi , czy też problemach w relacjach między ludzkich. 

Cel i przebieg prac magicznych.

Cel czyli Twoja intencja jest  najważniejszym aspektem kształtującym dalszy przebieg prac magicznych ujętych w indywidualnym harmonogramie. Każda sytuacja jest wyjątkowa, toteż wymaga indywidualnego podejścia i traktowania. Każdą sytuację analizuję odrębnie przyglądając się jej na  wielu płaszczyznach i opracowuję indywidualny rytm dostosowany do Twoich potrzeb. Oczywiście niezbędne będzie także Twoje zaangażowanie energetyczne, jednakże jego zakres  ustalam  dostosowując do Twoich możliwości i oczekiwań.  Krok po kroku każdego dnia korzystasz z mojego wsparcia i energetycznej pomocy dzięki indywidualnym sesjom przez komunikator elektroniczny możesz podzielić się swoimi odczuciami.   

Termin Rytuału Lunarnego

Termin przeprowadzenia rytuału związany jest z cyklem Księżyca i zawsze wymaga wcześniejszego uzgodnienia. Dostępność terminów jest ograniczona.  

Kontakt z wróżką Irminą May

W sposób bezpośredni można skontaktować się ze mną za pomocą formularza. Wykorzystując tę  formę kontaktu należy pamiętać, aby sprawdzić poprawność wpisanego adresu e-mail. Jeśli w ciągu 48 godzin nie otrzymałeś odpowiedzi to znaczy, że wpisany adres e-mail był nie poprawny.  Można także wysłać wiadomość na mój adres e-mail: irminamay@wp.eu

 Prawo dawania i brania

Jeśli  zawarte na tej stronie treści okazały się pomocne, zainspirowały Cię dodały siły, odwagi czy nadziei pamiętaj, aby wyrazić swoją wdzięczność.
Podstawowa zasada wszechświata mówi o zachowaniu równowagi  pomiędzy braniem i dawaniem, kiedy bierzesz nie dając nic w zamian  zamykasz się na Wszechświat i tworzysz własne wewnętrzne blokady. Natomiast dbając o równowagę między braniem i dawaniem zapewniasz sobie  stały dostęp do dobra, życzliwości, obfitości i miłości.
To nie przypadek, że jesteś na tej stronie w ogólnym planie życia właśnie to spotkanie jest  tym czego potrzebujesz właśnie teraz. Dziękuję za  tę chwilę.

wróżka Irmina May

Nowość

Partnerzy i polecenia:

Przed wykonaniem rytuału warto zaopatrzyć się w odpowiednie świece. Polecam z wosku pszczelego z około 30 minutowym czasem spalania. W przypadku problemu z wyborem świecy do rytuału proszę o kontakt przez formularz na blogu lub na e-mail.

Zostawiam link dla zainteresowanych, świece w odpowiednim kolorze można obejrzeć  TUTAJ

 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz